Poštovana, Ima dosta otkada sam slikala 4 dolje, desno, nismo se čule, ima li nade za taj korijen mislila sam ga sačuvati, ne boli me a niti imam problem s njim mada naizgled izgleda loše ( imala sam umetak,tj. metalni kolčić i pripremu za krunicu ali mi je prije par god otekao pa ste sve izvadili. Mislila sam navratiti. Kada Vam odgovara ako mogu ovih dana na godišnjem sam, Hvala unaprijed, Snježana iz Zabe.
Ukoliko ste zainteresirani za proizvode i usluge tvrtke, ostavite upit i dobit ćete odgovor u najkraćem mogućem roku. Upit će biti javno vidljiv na portalu.
Estetska medicina, estetika vena, vaskularna kirurgija Split
Domovinskog rata 104/b, 21000 Split
Pedijatar i specijalist za zaštitu djece
Anina 96, 10000 Zagreb
Laboratorijska analiza krvi i mokraće Osijek
Prolaz Josipa Leovića 4, 31000 Osijek
Ocijeni tvrtku i napiši svoj komentar o suradnji.