HR | EN

Pedijatrijska ordinacija Makarska | SNJEŽANA ANDRIJAŠEVIĆ, DR.MED.PED.

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Osnovano:

.

Poslovanje: Pedijatrijska ordinacija Makarska, PEDIJATRIJSKA ORDINACIJA Pedijatrija Cjelokupna zdravstvena zaštita EKG Spirometrija Labaratorij Alergološko ispitivanje Liječenje alergijskih bolesti, nosa, pluća i bronhijalne astme Aspiracija nosa kod dojenčadi Inhalacije sinusa i bronha Sistematski pregledi za prijem u vrtić Radno vrijeme: Pon - Pet 8:30 - 12:00, 16:30 - 19:00. Za hitne slučajeve 24 sata.
Glavna djelatnost:

Pedijatrijska ordinacija Makarska

Tržište:

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Već sedmi tjedan zaredom: Cijene goriva ponovno skočile

Već sedmi tjedan zaredom: Cijene goriva ponovno skočile

24sata.hr ...više

Jakovčić: Želi obezvrijediti sve što sam učinio u svojoj karijeri

Jakovčić: Želi obezvrijediti sve što sam učinio u svojoj karijeri

24sata.hr ...više

Veće naknade za vijećnike Sisačko-moslavačke županije

Veće naknade za vijećnike Sisačko-moslavačke županije

24sata.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 80

UTVRĐENA NA DAN: 24.04.2015.

VAL JED SREDNJI
AUD 1 5,445796
CAD 1 5,763485
CZK 1 0,276688
DKK 1 1,017013
HUF 100 2,520807
JPY 100 5,848784
NOK 1 0,894177
SEK 1 0,809054
CHF 1 7,329625
GBP 1 10,578040
USD 1 6,993850
EUR 1 7,587628
PLN 1 1,893121
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
HT-R-A1.516,13165,52
RIVP-R-A1.092,9820,89
ADRS-P-A947,34327,60
ATPL-R-A750,60228,00
ZABA-R-A380,1540,00
PODR-R-A337,94315,00
ERNT-R-A311,001.336,80
RIZO-R-A251,15130,00
OPTE-R-A240,461,85
PBZ-R-A217,62540,00
...više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Špeža

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;