HR | EN

Pedijatrijska ordinacija Makarska | SNJEŽANA ANDRIJAŠEVIĆ, DR.MED.PED.

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Osnovano:

.

Poslovanje: Pedijatrijska ordinacija Makarska, PEDIJATRIJSKA ORDINACIJA Pedijatrija Cjelokupna zdravstvena zaštita EKG Spirometrija Labaratorij Alergološko ispitivanje Liječenje alergijskih bolesti, nosa, pluća i bronhijalne astme Aspiracija nosa kod dojenčadi Inhalacije sinusa i bronha Sistematski pregledi za prijem u vrtić Radno vrijeme: Pon - Pet 8:30 - 12:00, 16:30 - 19:00. Za hitne slučajeve 24 sata.
Glavna djelatnost:

Pedijatrijska ordinacija Makarska

Tržište:

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Ministar Grčić: Od sada ćemo vas bombardirati projektima

Ministar Grčić: Od sada ćemo vas bombardirati projektima

24sata.hr ...više

Nastavak rasta zaposlenosti

Krajem lipnja u Hrvatskoj je bila zaposleno ukupno 1.361.510 osoba, što je za 18.688 osoba ili 1,4 posto više nego krajem svibnja, objavio je danas Državni zavod za statistiku (DZS).

poslovni.hr ...više

Treća skupina doniranih MRAP vozila stigla u riječku luku

Riječ je o 162 vozila tipa MRAP M-ATV (borbena terenska vozila), koja se trenutačno prekrcavaju u vagone i prolaze carinsku proceduru.

poslovni.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 146

UTVRĐENA NA DAN: 30.07.2014.

VAL JED SRED.
AUD 1 5,340960
CAD 1 5,247014
CZK 1 0,277752
DKK 1 1,024182
HUF 100 2,456652
JPY 100 5,573684
NOK 1 0,911136
SEK 1 0,826793
CHF 1 6,280020
GBP 1 9,651800
USD 1 5,698033
EUR 1 7,636504
PLN 1 1,838527
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
ADRS-R-A1.352,79324,00
HT-R-A1.352,48149,00
BLJE-R-A1.253,0542,32
ADRS-P-A551,57300,46
KORF-R-A334,19215,00
TISK-R-A227,78190,00
ATPL-R-A185,60335,00
HMST-R-A183,45330,03
ADPL-R-A181,79123,00
THNK-R-A174,84400,02
Više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Jurinić

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;