HR | EN

Pedijatrijska ordinacija Makarska | SNJEŽANA ANDRIJAŠEVIĆ, DR.MED.PED.

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Osnovano:

.

Poslovanje: Pedijatrijska ordinacija Makarska, PEDIJATRIJSKA ORDINACIJA Pedijatrija Cjelokupna zdravstvena zaštita EKG Spirometrija Labaratorij Alergološko ispitivanje Liječenje alergijskih bolesti, nosa, pluća i bronhijalne astme Aspiracija nosa kod dojenčadi Inhalacije sinusa i bronha Sistematski pregledi za prijem u vrtić Radno vrijeme: Pon - Pet 8:30 - 12:00, 16:30 - 19:00. Za hitne slučajeve 24 sata.
Glavna djelatnost:

Pedijatrijska ordinacija Makarska

Tržište:

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Lani 101.186 tvrtki ostvarilo 590 mlrd. kuna prihoda, kao i Siemens

Dijelu oporavka, u smislu čišćenja bilance domaćeg gospodarstva zasigurno su pomogle i predstečajne nagodbe.

poslovni.hr ...više

Tele2 tvrdi da im država oduzima 97% operativne dobiti

HT i Vipnet kažu da nisu primili službeni prijedlog ministarstva te upozoravaju da će to utjecati na investicije.

poslovni.hr ...više

Vlada smanjuje deficit preko leđa poduzetnika

Nakon prošlomjesečnog rezanja, škverovima opet smanjuju sredstva za restrukturiranje, za 100 mil. kn.

poslovni.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 76

UTVRĐENA NA DAN: 17.04.2014.

VAL JED SRED.
AUD 1 5,143746
CAD 1 4,994999
CZK 1 0,276905
DKK 1 1,020234
HUF 100 2,473334
JPY 100 5,385586
NOK 1 0,920918
SEK 1 0,837230
CHF 1 6,258625
GBP 1 9,252245
USD 1 5,496337
EUR 1 7,617373
PLN 1 1,817035
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
HT-R-A1.232,99163,49
ERNT-R-A814,431.616,00
ATGR-R-A580,48780,00
THNK-R-A472,62375,00
ADPL-R-A382,56112,36
ADRS-P-A312,42265,01
EGB-S-SDX8304,0862,00
PTKM-R-A258,7165,06
INA-R-A246,833.310,00
PODR-R-A209,01287,50
Više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Genti-gradnja

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;