HR | EN

Pedijatrijska ordinacija Makarska | SNJEŽANA ANDRIJAŠEVIĆ, DR.MED.PED.

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Osnovano:

.

Poslovanje: Pedijatrijska ordinacija Makarska, PEDIJATRIJSKA ORDINACIJA Pedijatrija Cjelokupna zdravstvena zaštita EKG Spirometrija Labaratorij Alergološko ispitivanje Liječenje alergijskih bolesti, nosa, pluća i bronhijalne astme Aspiracija nosa kod dojenčadi Inhalacije sinusa i bronha Sistematski pregledi za prijem u vrtić Radno vrijeme: Pon - Pet 8:30 - 12:00, 16:30 - 19:00. Za hitne slučajeve 24 sata.
Glavna djelatnost:

Pedijatrijska ordinacija Makarska

Tržište:

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Porošenko: Hvala na dekama, ali njima ne možemo dobiti rat

Porošenko: Hvala na dekama, ali njima ne možemo dobiti rat

24sata.hr ...više

Putin opet prijeti: Za dva dana moja vojska može biti u Rigi...

Putin opet prijeti: Za dva dana moja vojska može biti u Rigi...

24sata.hr ...više

Vojni helikopteri će na remont u Rusiju unatoč sankcijama?

Vojni helikopteri će na remont u Rusiju unatoč sankcijama?

24sata.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 180

UTVRĐENA NA DAN: 18.09.2014.

VAL JED SRED.
AUD 1 5,313638
CAD 1 5,386870
CZK 1 0,276757
DKK 1 1,023758
HUF 100 2,445262
JPY 100 5,450820
NOK 1 0,929328
SEK 1 0,828384
CHF 1 6,311072
GBP 1 9,656508
USD 1 5,920828
EUR 1 7,621882
PLN 1 1,821717
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
ADRS-P-A1.043,50355,00
EPLT-R-A563,20880,00
ERNT-R-A552,981.410,00
HMST-R-A541,09263,50
HT-R-A230,64158,23
VDKT-R-A165,98256,00
JDPL-R-A137,23130,00
ADPL-R-A121,31132,99
LKPC-R-A103,63544,00
THNK-R-A81,95409,00
Više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Kardum

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;