HR | EN

Pedijatrijska ordinacija Makarska | SNJEŽANA ANDRIJAŠEVIĆ, DR.MED.PED.

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Osnovano:

.

Poslovanje: Pedijatrijska ordinacija Makarska, PEDIJATRIJSKA ORDINACIJA Pedijatrija Cjelokupna zdravstvena zaštita EKG Spirometrija Labaratorij Alergološko ispitivanje Liječenje alergijskih bolesti, nosa, pluća i bronhijalne astme Aspiracija nosa kod dojenčadi Inhalacije sinusa i bronha Sistematski pregledi za prijem u vrtić Radno vrijeme: Pon - Pet 8:30 - 12:00, 16:30 - 19:00. Za hitne slučajeve 24 sata.
Glavna djelatnost:

Pedijatrijska ordinacija Makarska

Tržište:

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Načelnica uzela 10.000 kuna: Damjanac u sukobu interesa

Načelnica uzela 10.000 kuna: Damjanac u sukobu interesa

24sata.hr ...više

'Za referendum o autocestama imamo preko 510.000 potpisa'

'Za referendum o autocestama imamo preko 510.000 potpisa'

24sata.hr ...više

Rast broja zaposlenih u industriji na mjesečnoj razini

Broj zaposlenih u domaćoj industriji u rujnu ove godine blago je porastao na mjesečnoj razini.

poslovni.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 209

UTVRĐENA NA DAN: 30.10.2014.

VAL JED SREDNJI
AUD 1 5,355855
CAD 1 5,439885
CZK 1 0,276589
DKK 1 1,029327
HUF 100 2,483269
JPY 100 5,585001
NOK 1 0,905747
SEK 1 0,826283
CHF 1 6,356912
GBP 1 9,748883
USD 1 6,088211
EUR 1 7,662622
PLN 1 1,816088
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
HT-R-A3.530,08156,74
RIVP-R-A2.750,8619,80
ARNT-R-A1.212,00339,80
ERNT-R-A435,411.340,00
BLJE-R-A346,1438,24
PODR-R-A250,54307,00
VPIK-R-A230,3384,87
EGB-S-LDXE225,4979,60
ATPL-R-A214,29366,00
JNAF-R-A202,333.380,00
...više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Bemass

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;