HR | EN

Pedijatrijska ordinacija Makarska | SNJEŽANA ANDRIJAŠEVIĆ, DR.MED.PED.

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Osnovano:

.

Poslovanje: Pedijatrijska ordinacija Makarska, PEDIJATRIJSKA ORDINACIJA Pedijatrija Cjelokupna zdravstvena zaštita EKG Spirometrija Labaratorij Alergološko ispitivanje Liječenje alergijskih bolesti, nosa, pluća i bronhijalne astme Aspiracija nosa kod dojenčadi Inhalacije sinusa i bronha Sistematski pregledi za prijem u vrtić Radno vrijeme: Pon - Pet 8:30 - 12:00, 16:30 - 19:00. Za hitne slučajeve 24 sata.
Glavna djelatnost:

Pedijatrijska ordinacija Makarska

Tržište:

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Soros: Šokantno je da se Putinova Rusija pokazala superiornom Europskoj uniji

George Soros, poznati investitor i filantrop, upozorio je Europu da ruski ekspanzionizam ugrožava njezin opstanak i pozvao na veću materijalnu potporu Ukrajini, u komentaru u časopisu "The New York Review of Books" za mjesec studeni.

poslovni.hr ...više

Koliko zapravo dobro Zuckerberg barata kineskim jezikom?

Osnivač Facebooka Mark Zuckerberg privukao je ovog tjedna veliku pozornost na konferenciji u Pekingu kada je na pitanja i odgovore odgovarao na mandarinskom.

poslovni.hr ...više

HDZ prema anketama i dalje vodeća stranka među Hrvatima

Prema najnovijem istraživanju Dnevnika Nove TV - Crobarometru, HDZ je i dalje prvi, a SDP se vratio na drugo mjesto.

poslovni.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 205

UTVRĐENA NA DAN: 24.10.2014.

VAL JED SREDNJI
AUD 1 5,324702
CAD 1 5,409949
CZK 1 0,276883
DKK 1 1,030325
HUF 100 2,485264
JPY 100 5,608925
NOK 1 0,922743
SEK 1 0,835641
CHF 1 6,358921
GBP 1 9,732005
USD 1 6,067684
EUR 1 7,670766
PLN 1 1,815308
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
LKPC-R-A1.219,44689,99
ERNT-R-A1.096,021.386,00
RIVP-R-A566,5519,89
HT-R-A485,01157,66
ADRS-P-A282,08341,40
VIRO-R-A201,75385,00
PODR-R-A162,52308,50
EGB-S-SDXB147,10147,10
KOEI-R-A126,33737,97
ATLN-R-A98,2580,01
...više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Jelkom

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;