HR | EN

Pedijatrijska ordinacija Makarska | SNJEŽANA ANDRIJAŠEVIĆ, DR.MED.PED.

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Osnovano:

.

Poslovanje: Pedijatrijska ordinacija Makarska, PEDIJATRIJSKA ORDINACIJA Pedijatrija Cjelokupna zdravstvena zaštita EKG Spirometrija Labaratorij Alergološko ispitivanje Liječenje alergijskih bolesti, nosa, pluća i bronhijalne astme Aspiracija nosa kod dojenčadi Inhalacije sinusa i bronha Sistematski pregledi za prijem u vrtić Radno vrijeme: Pon - Pet 8:30 - 12:00, 16:30 - 19:00. Za hitne slučajeve 24 sata.
Glavna djelatnost:

Pedijatrijska ordinacija Makarska

Tržište:

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Kosor o podršci Josipoviću: Je, bit ću i Miss... World peace

Kosor o podršci Josipoviću: Je, bit ću i Miss... World peace

24sata.hr ...više

Martinčević: Treba mijenjati način izbora bez referenduma

Martinčević: Treba mijenjati način izbora bez referenduma

24sata.hr ...više

"Neka Vlada službeno objavi da želi otkupiti dionice INA-e"

"Neka Vlada službeno objavi da želi otkupiti dionice INA-e"

24sata.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 141

UTVRĐENA NA DAN: 23.07.2014.

VAL JED SRED.
AUD 1 5,338615
CAD 1 5,268730
CZK 1 0,277122
DKK 1 1,020155
HUF 100 2,478090
JPY 100 5,573705
NOK 1 0,914093
SEK 1 0,826919
CHF 1 6,260384
GBP 1 9,633983
USD 1 5,650296
EUR 1 7,606993
PLN 1 1,840550
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
CROS-R-A1.897,477.399,00
HT-R-A1.241,55152,00
ERNT-R-A428,711.479,00
HMST-R-A408,55312,69
ARNT-R-A320,08383,98
DLKV-R-A267,4816,60
KORF-R-A215,77223,59
ADPL-R-A168,42130,51
JMNC-R-A146,0073.000,00
ADRS-R-A124,62310,00
Više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Drvorez Ino

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;