HR | EN

Pedijatrijska ordinacija Makarska | SNJEŽANA ANDRIJAŠEVIĆ, DR.MED.PED.

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Osnovano:

.

Poslovanje: Pedijatrijska ordinacija Makarska, PEDIJATRIJSKA ORDINACIJA Pedijatrija Cjelokupna zdravstvena zaštita EKG Spirometrija Labaratorij Alergološko ispitivanje Liječenje alergijskih bolesti, nosa, pluća i bronhijalne astme Aspiracija nosa kod dojenčadi Inhalacije sinusa i bronha Sistematski pregledi za prijem u vrtić Radno vrijeme: Pon - Pet 8:30 - 12:00, 16:30 - 19:00. Za hitne slučajeve 24 sata.
Glavna djelatnost:

Pedijatrijska ordinacija Makarska

Tržište:

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Spremni uzvratiti: Rusi izvode vježbe uz granicu s Ukrajinom

Spremni uzvratiti: Rusi izvode vježbe uz granicu s Ukrajinom

24sata.hr ...više

Razak: Zbog obitelji ne želim zaključiti da je MH370 nestao

Razak: Zbog obitelji ne želim zaključiti da je MH370 nestao

24sata.hr ...više

Josipović o odluci Vlade: I ja ću na svoju štednju dati porez

Josipović o odluci Vlade: I ja ću na svoju štednju dati porez

24sata.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 80

UTVRĐENA NA DAN: 24.04.2014.

VAL JED SRED.
AUD 1 5,110483
CAD 1 4,998474
CZK 1 0,277563
DKK 1 1,020139
HUF 100 2,471344
JPY 100 5,382402
NOK 1 0,920827
SEK 1 0,839552
CHF 1 6,243074
GBP 1 9,252004
USD 1 5,508914
EUR 1 7,617175
PLN 1 1,818158
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
HT-R-A2.446,50163,10
PBZ-R-A2.024,00440,00
HT-R-A1.691,78163,00
ERNT-R-A793,671.619,90
JAKT-R-A743,0417,00
EPLT-R-A680,00850,00
ATGR-R-A566,92803,00
LEDO-R-A432,208.620,00
KOEI-R-A425,38680,00
TISK-R-A388,00160,00
Više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Škola Lisinski

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;