HR | EN

Pedijatrijska ordinacija Makarska | SNJEŽANA ANDRIJAŠEVIĆ, DR.MED.PED.

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Osnovano:

.

Poslovanje: Pedijatrijska ordinacija Makarska, PEDIJATRIJSKA ORDINACIJA Pedijatrija Cjelokupna zdravstvena zaštita EKG Spirometrija Labaratorij Alergološko ispitivanje Liječenje alergijskih bolesti, nosa, pluća i bronhijalne astme Aspiracija nosa kod dojenčadi Inhalacije sinusa i bronha Sistematski pregledi za prijem u vrtić Radno vrijeme: Pon - Pet 8:30 - 12:00, 16:30 - 19:00. Za hitne slučajeve 24 sata.
Glavna djelatnost:

Pedijatrijska ordinacija Makarska

Tržište:

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Danas presuda Željku Sabi za podmićivanje vijećnika HDZ-a

Danas presuda Željku Sabi za podmićivanje vijećnika HDZ-a

24sata.hr ...više

Njemačkom gospodarstvu prijeti recesija

Njemačko je gospodarstvo u drugom tromjesečju palo za 0,2 posto u odnosu na prethodno.

poslovni.hr ...više

Državne službe traže zaposlenike

Narodne Novine prošli su tjedan objavile javne natječaje za radna mjesta u državnim službama na neodređeno vrijeme.

poslovni.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 167

UTVRĐENA NA DAN: 01.09.2014.

VAL JED SRED.
AUD 1 5,418881
CAD 1 5,338388
CZK 1 0,274784
DKK 1 1,022677
HUF 100 2,419789
JPY 100 5,563712
NOK 1 0,938063
SEK 1 0,828236
CHF 1 6,314917
GBP 1 9,641796
USD 1 5,799609
EUR 1 7,618947
PLN 1 1,809726
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
ADRS-P-A2.534,14298,06
TUHO-R-A844,802.200,00
HT-R-A699,17152,20
ADPL-R-A604,55125,30
ZABA-R-A584,6138,10
JMNC-R-A482,0079.000,00
LPLH-R-A428,22207,00
PLAG-R-A385,503.600,02
HIMR-R-A359,56544,80
JDPL-R-A293,36140,02
Više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Hrgota

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;