HR | EN

Pedijatrijska ordinacija Makarska | SNJEŽANA ANDRIJAŠEVIĆ, DR.MED.PED.

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Osnovano:

.

Poslovanje: Pedijatrijska ordinacija Makarska, PEDIJATRIJSKA ORDINACIJA Pedijatrija Cjelokupna zdravstvena zaštita EKG Spirometrija Labaratorij Alergološko ispitivanje Liječenje alergijskih bolesti, nosa, pluća i bronhijalne astme Aspiracija nosa kod dojenčadi Inhalacije sinusa i bronha Sistematski pregledi za prijem u vrtić Radno vrijeme: Pon - Pet 8:30 - 12:00, 16:30 - 19:00. Za hitne slučajeve 24 sata.
Glavna djelatnost:

Pedijatrijska ordinacija Makarska

Tržište:

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Komadina o programu HDZ-a: Ovo vrijeđa hrvatsku pamet

Komadina o programu HDZ-a: Ovo vrijeđa hrvatsku pamet

24sata.hr ...više

Vrdoljak je posjetio Kolindu: Razgovarali su o energetici

Vrdoljak je posjetio Kolindu: Razgovarali su o energetici

24sata.hr ...više

I u drugom krugu razgovora bez dogovora o "švicarcu"

I u drugom krugu razgovora bez dogovora o "švicarcu"

24sata.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 42

UTVRĐENA NA DAN: 02.03.2015.

VAL JED SREDNJI
AUD 1 5,336723
CAD 1 5,488754
CZK 1 0,279669
DKK 1 1,030019
HUF 100 2,535973
JPY 100 5,720328
NOK 1 0,893485
SEK 1 0,821381
CHF 1 7,167878
GBP 1 10,568530
USD 1 6,854091
EUR 1 7,687549
PLN 1 1,851083
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
HT-R-A1.486,08164,27
ATGR-R-A710,38921,00
ADRS-P-A496,36355,00
DDJH-R-A152,9932,50
ADPL-R-A100,0179,80
ATPL-R-A96,27252,02
RIVP-R-A94,4519,15
ADRS-R-A78,56387,00
RIZO-R-A62,01104,49
EGB-S-SDXF53,3726,70
...više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Plin Mesarić

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;