HR | EN

Pedijatrijska ordinacija Makarska | SNJEŽANA ANDRIJAŠEVIĆ, DR.MED.PED.

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Osnovano:

.

Poslovanje: Pedijatrijska ordinacija Makarska, PEDIJATRIJSKA ORDINACIJA Pedijatrija Cjelokupna zdravstvena zaštita EKG Spirometrija Labaratorij Alergološko ispitivanje Liječenje alergijskih bolesti, nosa, pluća i bronhijalne astme Aspiracija nosa kod dojenčadi Inhalacije sinusa i bronha Sistematski pregledi za prijem u vrtić Radno vrijeme: Pon - Pet 8:30 - 12:00, 16:30 - 19:00. Za hitne slučajeve 24 sata.
Glavna djelatnost:

Pedijatrijska ordinacija Makarska

Tržište:

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Nema spasa ni u turizmu, BDP pao treći kvartal zaredom

Jedina komponenta BDP-a koja bi trebala ublažavati negativna kretanja jest izvoz roba i usluga, ali uz blaže stope rasta.

poslovni.hr ...više

Dragi naš tihi prijatelj Henry

Zarađuju mnogo novca, a nisu bogati. Riječ je o tihoj, novoj društvenoj klasi, u SAD-u brojnoj skupini koju je američki časopis Fortune još 2003. nazvao HENRY, što je skraćenica od High Earner, Not Rich Yet.

liderpress.hr ...više

Poduzetnici: Ovisnici o uzbuđenju ili radoholičari?

Dok svoju tvrtku uspješno postavjalju na noge, poduzetnici vrlo često svjesno zapostavljaju obitelj i privatni život. Redoviti obroci i fizičke aktivnosti, također im nisu visoko na listi prioriteta

liderpress.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 225

UTVRĐENA NA DAN: 21.11.2014.

VAL JED SREDNJI
AUD 1 5,361225
CAD 1 5,466662
CZK 1 0,277335
DKK 1 1,030866
HUF 100 2,520753
JPY 100 5,233943
NOK 1 0,912356
SEK 1 0,831923
CHF 1 6,381031
GBP 1 9,670885
USD 1 6,172094
EUR 1 7,671913
PLN 1 1,825168
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
RIVP-R-A676,6819,55
HT-R-A467,23156,70
EGB-S-SDXA154,3051,90
ATPL-R-A148,99343,11
EGB-S-SDXB104,4389,80
ERNT-R-A93,391.360,00
DDJH-R-A90,4145,09
EGB-S-SDXC86,9919,00
EGB-S-LNG567,506,90
SNHO-R-A62,19230,33
...više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Orinacija Borisov

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;