HR | EN

Pedijatrijska ordinacija Makarska | SNJEŽANA ANDRIJAŠEVIĆ, DR.MED.PED.

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Osnovano:

.

Poslovanje: Pedijatrijska ordinacija Makarska, PEDIJATRIJSKA ORDINACIJA Pedijatrija Cjelokupna zdravstvena zaštita EKG Spirometrija Labaratorij Alergološko ispitivanje Liječenje alergijskih bolesti, nosa, pluća i bronhijalne astme Aspiracija nosa kod dojenčadi Inhalacije sinusa i bronha Sistematski pregledi za prijem u vrtić Radno vrijeme: Pon - Pet 8:30 - 12:00, 16:30 - 19:00. Za hitne slučajeve 24 sata.
Glavna djelatnost:

Pedijatrijska ordinacija Makarska

Tržište:

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Brutalan policajac: Mislio sam da će izvući oružje i ubiti me

Brutalan policajac: Mislio sam da će izvući oružje i ubiti me

24sata.hr ...više

Rusija tvrdi: 'Švedi vide avione i podmornice jer su napušeni'

Rusija tvrdi: 'Švedi vide avione i podmornice jer su napušeni'

24sata.hr ...više

Učenici su padali u nesvijest nakon što su se cijepili u školi

Učenici su padali u nesvijest nakon što su se cijepili u školi

24sata.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 243

UTVRĐENA NA DAN: 17.12.2014.

VAL JED SREDNJI
AUD 1 5,032174
CAD 1 5,278669
CZK 1 0,277608
DKK 1 1,029754
HUF 100 2,446122
JPY 100 5,252254
NOK 1 0,821555
SEK 1 0,805203
CHF 1 6,380736
GBP 1 9,666904
USD 1 6,154207
EUR 1 7,661988
PLN 1 1,814304
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
RIVP-R-A1.356,1620,36
HT-R-A974,61153,00
ADPL-R-A825,2692,75
ERNT-R-A611,171.300,00
DDJH-R-A497,1424,33
KRAS-R-A475,85369,00
PODR-R-A426,43283,48
ADRS-P-A331,13330,00
EGB-S-SDXA227,2360,90
ATPL-R-A169,76319,00
...više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Carlitos

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;