HR | EN

Pedijatrijska ordinacija Makarska | SNJEŽANA ANDRIJAŠEVIĆ, DR.MED.PED.

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Osnovano:

.

Poslovanje: Pedijatrijska ordinacija Makarska, PEDIJATRIJSKA ORDINACIJA Pedijatrija Cjelokupna zdravstvena zaštita EKG Spirometrija Labaratorij Alergološko ispitivanje Liječenje alergijskih bolesti, nosa, pluća i bronhijalne astme Aspiracija nosa kod dojenčadi Inhalacije sinusa i bronha Sistematski pregledi za prijem u vrtić Radno vrijeme: Pon - Pet 8:30 - 12:00, 16:30 - 19:00. Za hitne slučajeve 24 sata.
Glavna djelatnost:

Pedijatrijska ordinacija Makarska

Tržište:

Kralja P. Krešimira IV. 86, 21300 Makarska

Već sedmi tjedan zaredom: Cijene goriva ponovno skočile

Već sedmi tjedan zaredom: Cijene goriva ponovno skočile

24sata.hr ...više

Jakovčić: Želi obezvrijediti sve što sam učinio u svojoj karijeri

Jakovčić: Želi obezvrijediti sve što sam učinio u svojoj karijeri

24sata.hr ...više

Veće naknade za vijećnike Sisačko-moslavačke županije

Veće naknade za vijećnike Sisačko-moslavačke županije

24sata.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 63

UTVRĐENA NA DAN: 31.03.2015.

VAL JED SREDNJI
AUD 1 5,421279
CAD 1 5,590645
CZK 1 0,277704
DKK 1 1,022917
HUF 100 2,555018
JPY 100 5,936829
NOK 1 0,876657
SEK 1 0,823140
CHF 1 7,307347
GBP 1 10,525197
USD 1 7,125413
EUR 1 7,641293
PLN 1 1,870619
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
OPEK-R-A4.576,00260,00
DLKV-R-A1.884,5518,30
HT-R-A1.121,54162,01
ADRS-P-A534,83330,90
MAIS-R-A401,85156,50
ADRS-R-A344,90400,00
ERNT-R-A342,921.325,01
JDGT-R-A311,69795,00
MIV-R-A305,307.100,00
RIVP-R-A269,6019,20
...više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
AKZ Virovitica

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;