HR | EN

ORDINACIJA DENTALNE MEDICINE Natalija Barjaktarić dr.med.dent. | ORDINACIJA DENTALNE MEDICINE Natalija Barjaktarić dr.med.dent.

Milana Frlana 28, 51211 Matulji

Osnovano:

.

Poslovanje: ORDINACIJA DENTALNE MEDICINE Natalija Barjaktarić dr.med.dent.,
Glavna djelatnost:

Tržište:

Milana Frlana 28, 51211 Matulji
SLIKE PROIZVODA I USLUGA I DJELATNOSTI Medicina, stomatologija i farmacija
  • OPTIKA LINDA4
  • DM Slika 5.jpg
  • OPTIKA LINDA12
  • OPTIKA LINDA2
  • VETERINARSKA AMBULANTA BOŠNJAK2.jpg
  • OBITELJSKI DOM NELA6
  • MAFO PRUS1
  • MAFO PRUS3
  • MAFO PRUS2
  • OBITELJSKI DOM NELA7
  • Starački dom za starije i nemoćne, dom za starije i nemoćne osobe uz smještaj pokretnih i nepokretnih osoba kapaciteta 20 Osijek
  • OLGA 269.JPG
  • OPTIKA LINDA13
  • OLGA 140.JPG
  • DM Slika 3.jpg
  • MAFO PRUS3
  • ORTOPEDIJA IDEAL1
  • lipa1.jpg
  • OBITELJSKI DOM LANA MARIA1
  • VETERINARSKA AMBULANTA BOŠNJAK4.jpg

Skoro se sudarili: Još jedna drama s malezijskim avionom

Skoro se sudarili: Još jedna drama s malezijskim avionom

24sata.hr ...više

U uspješne vinograde u Zagorju uložili više od 1,5 milijuna kuna

U planu je i kreiranje izvorne zagorske marke, vina koje bi bilo idealno za spravljanje gemišta.

poslovni.hr ...više

Tražiš posao? Pridruži se Styrijinom timu digitalnog razvoja

Želiš raditi na poslovni.hr, najposjećenijem hrvatskom portalu koji prati vijesti iz svijeta biznisa?

poslovni.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 146

UTVRĐENA NA DAN: 30.07.2014.

VAL JED SRED.
AUD 1 5,340960
CAD 1 5,247014
CZK 1 0,277752
DKK 1 1,024182
HUF 100 2,456652
JPY 100 5,573684
NOK 1 0,911136
SEK 1 0,826793
CHF 1 6,280020
GBP 1 9,651800
USD 1 5,698033
EUR 1 7,636504
PLN 1 1,838527
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
ADPL-R-A1.760,01123,00
HT-R-A1.750,03148,75
KORF-R-A1.506,61211,80
HIMR-R-A991,28511,00
ATPL-R-A708,60333,00
JMNC-R-A674,0076.000,00
DDJH-R-A586,9645,00
ATGR-R-A550,61939,00
LPLH-R-A497,57199,49
PTKM-R-A440,8837,50
Više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Nova Galerija

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;