HR | EN

ORDINACIJA DENTALNE MEDICINE Natalija Barjaktarić dr.med.dent. | ORDINACIJA DENTALNE MEDICINE Natalija Barjaktarić dr.med.dent.

Milana Frlana 28, 51211 Matulji

Osnovano:

.

Poslovanje: ORDINACIJA DENTALNE MEDICINE Natalija Barjaktarić dr.med.dent.,
Glavna djelatnost:

Tržište:

Milana Frlana 28, 51211 Matulji
SLIKE PROIZVODA I USLUGA I DJELATNOSTI Medicina, stomatologija i farmacija
  • viktor1.jpg
  • DSC08943.JPG
  • bobanic2
  • OBITELJSKI DOM ZA STARIJE I NEMOĆNE OSOBE KUPINA6
  • nemec2.jpg
  • nemec3.jpg
  • OPTIKA LINDA11
  • OBITELJSKI DOM LANA MARIA1
  • DM Slika 2.jpg
  • MAFO PRUS2
  • domjosip1.jpg
  • DOM MAESTRAL8.PNG
  • MAFO PRUS4
  • OPTIKA LINDA2
  • OPTIKA LINDA3
  • Starački dom za starije i nemoćne, dom za starije i nemoćne osobe uz smještaj pokretnih i nepokretnih osoba kapaciteta 20 Osijek
  • DSC08927.JPG
  • nemec1.jpg
  • MAFO PRUS1
  • toledo1.jpeg

Skupština zasjeda po prvi put od kad je Bandić u Remetincu

Skupština zasjeda po prvi put od kad je Bandić u Remetincu

24sata.hr ...više

Slučaj Bandić nije sramota samo za Hrvatsku nego i za Milanovića

Kad bi u hrvatskoj stvarnosti postojala vlada stručnjaka, onda bi u njoj sjedio Ivan Koprić, stručnjak za javnu upravu koji zna organizirati državu. No politika ga ne zanima, a ni političari nisu pokazali interes da ga regrutiraju u svoje redove. Za politiku je Koprić problem.

liderpress.hr ...više

Novi broj Lidera: Zdrava hrana - Nađite svoje mjesto u najbrže rastućem biznisu

Dvoznamenkasti rast prihoda danas je nedostižan većini tvrtki i djelatnosti u Hrvatskoj, no tržište organskih ili ekoproizvoda – od proizvodnje do prodaje – bilježi upravo takav, strelovit uspon.

liderpress.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 208

UTVRĐENA NA DAN: 29.10.2014.

VAL JED SREDNJI
AUD 1 5,344181
CAD 1 5,392290
CZK 1 0,275931
DKK 1 1,029872
HUF 100 2,483013
JPY 100 5,567308
NOK 1 0,904803
SEK 1 0,821675
CHF 1 6,358681
GBP 1 9,701755
USD 1 6,016870
EUR 1 7,667297
PLN 1 1,814917
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
HT-R-A3.258,19156,60
RIVP-R-A1.644,9119,88
ARNT-R-A739,26339,00
ADRS-P-A134,54335,02
EGB-S-SDXB116,00145,00
ERNT-R-A105,861.340,00
VERN-R-A105,6255,00
ATGR-R-A92,12994,50
INA-R-A79,803.800,00
EGB-S-SHT375,2825,54
...više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Džalto obrt

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;