HR | EN

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb | RA-VIT ZAGREB

Puškarićeva 32, 10250 Lučko

Osnovano:

.

Poslovanje: Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb, Proizvodnja i prodaja | - rashladnih vitrina - izložbenih vitrina - polica i pulteva za trgovine - mesnice, slastičarne, pekarne - ugostiteljske djelatnosti - pultevi u tipu vitrina - police za kruh - vitrine po narudžbi
Glavna djelatnost:

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb

Tržište:

Puškarićeva 32, 10250 Lučko

Prodano oko 109 milijuna kubika plina iz skladišta Okoli

Iz Ine su na prodaju reagirali priopćenjem u kojem procjenjuju da će ta prodaja Ini i Prirodnom plinu nanijeti štetu od 190 milijuna kuna.

poslovni.hr ...više

ZSE: Najtrgovanije dionice HT-a i ENT-a, najveća dobitnica Petrokemija

Na Zagrebačkoj burzi danas je obujam trgovanja ostao skroman, Crobexi su dan završili u plusu, a po gubitku se izdvaja dionica Hotela Cavtat.

liderpress.hr ...više

Prihodi Klemmove tvrtke lani porasli na 92 milijuna kuna

Josip Klemm, vlasnik zaštitarske tvrtke Klemm Security, danas je pušten da se brani sa slobode. Prije toga odgovarao je na pitanja USKKOK-a uz prisustvo odvjetnika Branka Šerića kako je stekao 3,2 milijuna kuna, koliko iznosi vrijednost navodnih fiktivnih računa koja su Klemmu slale neke tvrtke.

liderpress.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 76

UTVRĐENA NA DAN: 17.04.2014.

VAL JED SRED.
AUD 1 5,143746
CAD 1 4,994999
CZK 1 0,276905
DKK 1 1,020234
HUF 100 2,473334
JPY 100 5,385586
NOK 1 0,920918
SEK 1 0,837230
CHF 1 6,258625
GBP 1 9,252245
USD 1 5,496337
EUR 1 7,617373
PLN 1 1,817035
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
HT-R-A1.232,99163,49
ERNT-R-A814,431.616,00
ATGR-R-A580,48780,00
THNK-R-A472,62375,00
ADPL-R-A382,56112,36
ADRS-P-A312,42265,01
EGB-S-SDX8300,4663,30
PTKM-R-A258,7165,06
INA-R-A246,833.310,00
PODR-R-A209,01287,50
Više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Bačvarija Srnec

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;