HR | EN

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb | RA-VIT ZAGREB

Puškarićeva 32, 10250 Lučko

Osnovano:

.

Poslovanje: Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb, Proizvodnja i prodaja | - rashladnih vitrina - izložbenih vitrina - polica i pulteva za trgovine - mesnice, slastičarne, pekarne - ugostiteljske djelatnosti - pultevi u tipu vitrina - police za kruh - vitrine po narudžbi
Glavna djelatnost:

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb

Tržište:

Puškarićeva 32, 10250 Lučko
SLIKE PROIZVODA I USLUGA I DJELATNOSTI Sirovine i prerađivačke djelatnosti
  • drvometalija4.jpg
  • AMBIENT ART2.jpg
  • REZ PROM D.O.O.8
  • EURO JANKOVIĆ 4
  • REZ PROM D.O.O.14
  • OBRT ZA OBRADU I UGRADNJU KAMENA GRADNJA5
  • MILETIĆ10.jpg
  • ŽARKOVO15.jpg
  • OBRT ZA OBRADU I UGRADNJU KAMENA GRADNJA4
  • BAČVARIJA PETEK4.jpg
  • niveto1.jpg
  • niveto1.jpg
  • REZ PROM D.O.O.11
  • POPIJAČ KOVINAR3.PNG
  • VIKTOR, OBRT ZA VAĐENJE KAMENA, VL. BAČIĆ VIKTOR3
  • CVJETIĆ D.O.O.3
  • pfeipfer3.jpg
  • CVJETIĆ D.O.O.6
  • OBRT ZA OBRADU I UGRADNJU KAMENA GRADNJA8
  • POPIJAČ KOVINAR4.PNG

Rast veći od dva posto Slovenija može zahvaliti hrvatskim investicijama

Diplomat koji se tako ne ponaša, otvoren, ne važe riječi, kaže što misli i jako dobro razumije ekonomiju. Slovenski veleposlanik Vojko Volk priznaje da je ovogodišnji gospodarski rast, koji se procjenjuje većim od dva posto, ponajviše rezultat hrvatskih ulaganja u Sloveniju, ali ne krije da nije sretan zbog modela poslovne suradnje.

liderpress.hr ...više

Agrokor angažirao Rothschild kao savjetnika za izlazak na burzu

Koncern Agrokor angažirao je banku Rothschild kao savjetnika za javno izlistavnje dionica kojim bi ta kompanija mogla biti procijenjena na otprilike četiri milijarde eura, piše u srijedu Reuters pozivajući se na nekoliko izvora upoznatih sa situacijom.

liderpress.hr ...više

Gustoća LinkedIn mreže povezana je s otvaranjem novih radnih mjesta?

Nova je studija pokazala kako se najviše poslova otvara u urbanim sredinama gdje korisnici LinkedIna imaju najgušće mreže.

liderpress.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 228

UTVRĐENA NA DAN: 26.11.2014.

VAL JED SREDNJI
AUD 1 5,234224
CAD 1 5,455404
CZK 1 0,277941
DKK 1 1,030693
HUF 100 2,502337
JPY 100 5,226376
NOK 1 0,901750
SEK 1 0,828185
CHF 1 6,376735
GBP 1 9,682654
USD 1 6,154624
EUR 1 7,668662
PLN 1 1,836849
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
LKPC-R-A340,00680,00
CROS-R-A148,027.401,00
EGB-S-SDXA112,8730,60
VPIK-R-A81,3780,00
KOEI-R-A69,50695,00
HT-R-A62,03155,47
RIVP-R-A38,0019,51
SAPN-R-A29,90260,00
DLKV-R-A19,7816,17
EGB-S-LWLA19,4822,60
...više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Komunalno Solin

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;