HR | EN

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb | RA-VIT ZAGREB

Puškarićeva 32, 10250 Lučko

Osnovano:

.

Poslovanje: Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb, Proizvodnja i prodaja | - rashladnih vitrina - izložbenih vitrina - polica i pulteva za trgovine - mesnice, slastičarne, pekarne - ugostiteljske djelatnosti - pultevi u tipu vitrina - police za kruh - vitrine po narudžbi
Glavna djelatnost:

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb

Tržište:

Puškarićeva 32, 10250 Lučko
SLIKE PROIZVODA I USLUGA I DJELATNOSTI Sirovine i prerađivačke djelatnosti
  • BAČVARIJA PETEK8.jpg
  • pfeipfer3.jpg
  • mrkopalj7
  • BAČVARIJA PETEK3.jpg
  • ivanic5.jpg
  • niveto3.jpg
  • VIKTOR, OBRT ZA VAĐENJE KAMENA, VL. BAČIĆ VIKTOR9
  • POPIJAČ KOVINAR1.jpg
  • POPIJAČ KOVINAR2.jpg
  • meguplast3.jpg
  • rijekametali2
  • trgometal2.jpg
  • euroinx1.jpg
  • niveto2.jpg
  • sumasug3.jpg
  • REZ PROM D.O.O.8
  • KONIMB7.JPG
  • EURO JANKOVIĆ 2
  • ŠOKEC D.O.O.3
  • drvometalija3.jpg

Airbus isporučio prvi A350 Qatar Airwaysu

Europski zrakoplovni konzorcij Airbus u ponedjeljak je isporučio prvi zrakoplov A350 Jetliner prijevozniku Qatar Airways, koji je odgovor tog europskog proizvođača na Boeingov model 787 Dreamliner.

poslovni.hr ...više

Očekuje se daljnji pad cijena goriva

Hrvatski potrošači sutra mogu očekivati daljnji pad cijene goriva, neslužbeno se doznaje iz krugova naftnih kompanija.

poslovni.hr ...više

DZS: Prosječna neto plaća za listopad 5.532 kune

Prosječna mjesečna isplaćena neto plaća po zaposlenom u pravnim osobama u Hrvatskoj za listopad je iznosila 5.532 kune, objavio je u ponedjeljak Državni zavod za statistiku (DZS).

poslovni.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 245

UTVRĐENA NA DAN: 19.12.2014.

VAL JED SREDNJI
AUD 1 5,101502
CAD 1 5,393755
CZK 1 0,277983
DKK 1 1,030092
HUF 100 2,427463
JPY 100 5,234248
NOK 1 0,846943
SEK 1 0,807781
CHF 1 6,367552
GBP 1 9,781731
USD 1 6,251722
EUR 1 7,663986
PLN 1 1,790860
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
DDJH-R-A293,7230,80
ADRS-P-A155,50325,53
EGB-S-SDXA93,8339,50
HT-R-A76,99153,37
RIVP-R-A76,2720,11
EGB-S-LDXG76,2199,40
INGR-R-A16,242,50
EGB-S-SDXB14,9274,60
SNHO-R-A13,52260,00
EGB-S-LWLC10,735,50
...više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Medicina rada

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;