HR | EN

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb | RA-VIT ZAGREB

Puškarićeva 32, 10250 Lučko

Osnovano:

.

Poslovanje: Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb, Proizvodnja i prodaja | - rashladnih vitrina - izložbenih vitrina - polica i pulteva za trgovine - mesnice, slastičarne, pekarne - ugostiteljske djelatnosti - pultevi u tipu vitrina - police za kruh - vitrine po narudžbi
Glavna djelatnost:

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb

Tržište:

Puškarićeva 32, 10250 Lučko
SLIKE PROIZVODA I USLUGA I DJELATNOSTI Sirovine i prerađivačke djelatnosti
  • MILETIĆ4.jpg
  • POPIJAČ KOVINAR2.jpg
  • trgometal3.jpg
  • KERAMIKA OBRT1
  •  PRERADA DRVETA KOVAČEVIĆ D.O.O.5
  • ŽARKOVO11.JPG
  • mass5.jpg
  • ŽARKOVO4.JPG
  • OBRT ZA OBRADU I UGRADNJU KAMENA GRADNJA4
  • škure1
  •  PRERADA DRVETA KOVAČEVIĆ D.O.O.2
  • REZ PROM D.O.O.12
  • ŽARKOVO15.jpg
  • POPIJAČ KOVINAR2.jpg
  • REZ PROM D.O.O.15
  • AMBIENT ART3.jpg
  • REZ PROM D.O.O.2
  • KONIMB7.JPG
  • EUROTENDA d.o.o.1
  • SANNIK D.O.O.2

Jednoglasno odlučili: Marinu Lovrić Merzel izbacili iz SDP-a

Jednoglasno odlučili: Marinu Lovrić Merzel izbacili iz SDP-a

24sata.hr ...više

U HEP-u štede pa su odlučili nabaviti 1571 novi automobil

U HEP-u štede pa su odlučili nabaviti 1571 novi automobil

24sata.hr ...više

Oporavak: Ostojiću se blago poboljšalo zdravstveno stanje

Oporavak: Ostojiću se blago poboljšalo zdravstveno stanje

24sata.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 140

UTVRĐENA NA DAN: 22.07.2014.

VAL JED SRED.
AUD 1 5,298959
CAD 1 5,251046
CZK 1 0,276946
DKK 1 1,020307
HUF 100 2,459099
JPY 100 5,556321
NOK 1 0,911770
SEK 1 0,823105
CHF 1 6,262009
GBP 1 9,633677
USD 1 5,642868
EUR 1 7,607715
PLN 1 1,835750
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
ADPL-R-A1.708,66132,00
HT-R-A1.382,34154,00
KORF-R-A797,60224,95
PTKM-R-A386,9041,30
VLHO-R-A366,26202,00
DDJH-R-A342,5147,70
SNHO-R-A337,00248,00
KOTR-P-A292,521.300,10
HIMR-R-A291,45433,97
EGB-S-LDXB231,3332,90
Više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Petrošević

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;