HR | EN

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb | RA-VIT ZAGREB

Puškarićeva 32, 10250 Lučko

Osnovano:

.

Poslovanje: Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb, Proizvodnja i prodaja | - rashladnih vitrina - izložbenih vitrina - polica i pulteva za trgovine - mesnice, slastičarne, pekarne - ugostiteljske djelatnosti - pultevi u tipu vitrina - police za kruh - vitrine po narudžbi
Glavna djelatnost:

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb

Tržište:

Puškarićeva 32, 10250 Lučko
SLIKE PROIZVODA I USLUGA I DJELATNOSTI Sirovine i prerađivačke djelatnosti
  •  PRERADA DRVETA KOVAČEVIĆ D.O.O.3
  • mass7.jpg
  • drvometalija1.jpg
  • POPIJAČ KOVINAR1.jpg
  • klesarivanc2
  • rijekametali3
  • EURO JANKOVIĆ 4
  • provitis1.JPG
  • KONIMB8.jpg
  • MILETIĆ1.jpg
  • mrkopalj6
  • sumasug3.jpg
  • ALU AS3.jpg
  • oreh4.jpg
  • mrkopalj5
  • ilic5.JPG
  • MOBILIA3.jpg
  • euroinx2
  • tihidom2.jpg
  • grilje2

Dobra vijest za radnike: Neće biti otpuštanja u Đuri Đakoviću

Dobra vijest za radnike: Neće biti otpuštanja u Đuri Đakoviću

24sata.hr ...više

Dug građana buknuo zbog propasti obrtnika, otvoreno 22.714. novih računa u drugom kvartalu

U zadnjih godinu dana, u odnosu na srpanj 2013. godine, broj blokiranih građana povećan je za 47,5 tisuća, a iznos ukupnih dugovanja veći je za 7,55 milijardi kuna.

poslovni.hr ...više

Erste snizio ciljanu cijenu dionice Leda, zadržao preporuku 'akumulirati'

Erste Grupa snizila je ciljanu cijenu dionice Leda s 9.922 na 9.748 kuna, ali je i dalje zadržala preporuku 'akumulirati' s obzirom na godišnji potencijal njezina rasta od otprilike 13 posto, izvijestili su danas iz te grupe.

poslovni.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 188

UTVRĐENA NA DAN: 30.09.2014.

VAL JED SREDNJI
AUD 1 5,282410
CAD 1 5,419416
CZK 1 0,277306
DKK 1 1,024618
HUF 100 2,459288
JPY 100 5,522224
NOK 1 0,939601
SEK 1 0,834044
CHF 1 6,321903
GBP 1 9,809317
USD 1 6,052971
EUR 1 7,626744
PLN 1 1,827816
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
RIVP-R-A1.492,9422,99
JNAF-R-A1.006,523.999,99
PODR-R-A668,91332,00
PTKM-R-A590,1135,20
HT-R-A506,69163,36
ADRS-P-A468,17343,99
HMST-R-A359,42288,00
ADPL-R-A338,53129,01
HUPZ-R-A260,151.785,00
PBZ-R-A228,52550,00
...više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Texel

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;