HR | EN

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb | RA-VIT ZAGREB

Puškarićeva 32, 10250 Lučko

Osnovano:

.

Poslovanje: Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb, Proizvodnja i prodaja | - rashladnih vitrina - izložbenih vitrina - polica i pulteva za trgovine - mesnice, slastičarne, pekarne - ugostiteljske djelatnosti - pultevi u tipu vitrina - police za kruh - vitrine po narudžbi
Glavna djelatnost:

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb

Tržište:

Puškarićeva 32, 10250 Lučko
SLIKE PROIZVODA I USLUGA I DJELATNOSTI Sirovine i prerađivačke djelatnosti
  • mrkopalj4
  • KONIMB D.O.O.1
  • ŽARKOVO15.jpg
  • MILETIĆ1.jpg
  • stipic2
  • OBRT ZA OBRADU I UGRADNJU KAMENA GRADNJA6
  • KONIMB5.jpg
  • trgometal3.jpg
  • ŽARKOVO6.JPG
  • POPIJAČ KOVINAR3.PNG
  • trgometal4.jpg
  • sumasug1.jpg
  • EURO JANKOVIĆ 3
  • ALPHACAN3.PNG
  • VIKTOR, OBRT ZA VAĐENJE KAMENA, VL. BAČIĆ VIKTOR5
  • mass1.jpg
  • ŽARKOVO10.jpg
  • VIKTOR, OBRT ZA VAĐENJE KAMENA, VL. BAČIĆ VIKTOR6
  • AMBIENT ART1.jpg
  • sumasug3.jpg

Do 5. prosinca rok za upis treće generacije kandidata za 'Poslovno upravljanje u agrobiznisu'

Studij je namijenjen visoko obrazovanim osobama koje žele razviti i unaprijediti svoja znanja iz menadžmenta, marketinga i financija s posebnim naglaskom na agrobiznis.

poslovni.hr ...više

Zlatna medalja za sir obiteljskog gospodarstva Romine Zadravec iz Kusanovca

Odluka o odlasku na Käsiade - 12. Međunarodnu izložbu sira koju već dvadesetčetvrtu godinu organizira Udruženje sirara i stručnjaka u mljekarstvu iz Innsbrucka, donesena je u posljednji trenutak.

poslovni.hr ...više

Leko: Vlada će osnovati zajednički odbor s Katarom

Predsjednik Hrvatskog sabora Josip Leko rekao je u četvrtak u Dohi da će hrvatska vlada uskoro osnovati zajednički odbor za gospodarstvo s Katarom.

poslovni.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 225

UTVRĐENA NA DAN: 21.11.2014.

VAL JED SREDNJI
AUD 1 5,361225
CAD 1 5,466662
CZK 1 0,277335
DKK 1 1,030866
HUF 100 2,520753
JPY 100 5,233943
NOK 1 0,912356
SEK 1 0,831923
CHF 1 6,381031
GBP 1 9,670885
USD 1 6,172094
EUR 1 7,671913
PLN 1 1,825168
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
RIVP-R-A676,6819,55
HT-R-A467,23156,70
EGB-S-SDXA154,3051,90
ATPL-R-A148,99343,11
EGB-S-SDXB104,4389,80
ERNT-R-A93,391.360,00
DDJH-R-A90,4145,09
EGB-S-SDXC86,9919,00
EGB-S-LNG567,506,90
SNHO-R-A62,19230,33
...više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Interteks

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;