HR | EN

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb | RA-VIT ZAGREB

Puškarićeva 32, 10250 Lučko

Osnovano:

.

Poslovanje: Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb, Proizvodnja i prodaja | - rashladnih vitrina - izložbenih vitrina - polica i pulteva za trgovine - mesnice, slastičarne, pekarne - ugostiteljske djelatnosti - pultevi u tipu vitrina - police za kruh - vitrine po narudžbi
Glavna djelatnost:

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb

Tržište:

Puškarićeva 32, 10250 Lučko
SLIKE PROIZVODA I USLUGA I DJELATNOSTI Sirovine i prerađivačke djelatnosti
  • EURO JANKOVIĆ 2
  • trgometal7.jpg
  • mass6.jpg
  • Vanjska drvena stolarija Continental
  • rijekametali2
  • balkonvrata2
  • mrkopalj7
  • cncobrada2.jpg
  • klesarivanc3.jpg
  • IM COMMERCE D.O.O.4
  •  PRERADA DRVETA KOVAČEVIĆ D.O.O.5
  • kovacicplas2.jpg
  • OBRT ZA OBRADU I UGRADNJU KAMENA GRADNJA5
  • ŽARKOVO13.jpg
  • EURO JANKOVIĆ 1
  • MAPOK ČETIRI4.jpg
  • cncobrada6.jpg
  • ilic5.JPG
  • cncobrada1.jpg
  • ivanic2.JPG

Milošević: Porezno rasterećenje dobrodošlo, ali ne vodi napretku

Svako porezno rasterećenje građana je dobro došlo, ali ovo sada najvjerojatnije neće dovesti do povećanja potrošnje, niti otvaranja radnih mjesta pa ni napretka hrvatskog gospodarstva, za što treba cjelovita ekonomska politika.

poslovni.hr ...više

Najavljeni Dani piva u Karlovcu

28. Dani piva u Karlovcu trajat će od 22. do 31. kolovoza. Anita Tuček, direktorica prodaje tvrtke „Fest“ koja je koncesionar Dana piva, tvrdi kako će „tektonske promjene“ uroditi sasvim novom kvalitetom te manifestacije, no ipak će s najviše novosti dati generalni sponzor Karlovačka pivovara.

liderpress.hr ...više

Putnici zatečeni u blokadi trajekta na Drveniku mogu se žaliti

Kao i svake turističke sezone, gotovo svakodnevno svjedoci smo medijskih priča o putnicima ili teretu koji nekamo nisu stigli na vrijeme, koji su zbog kašnjenja prijevoza propustili neki drugi prijevoz i slično.

liderpress.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 159

UTVRĐENA NA DAN: 20.08.2014.

VAL JED SRED.
AUD 1 5,317092
CAD 1 5,225418
CZK 1 0,272424
DKK 1 1,020274
HUF 100 2,428232
JPY 100 5,542560
NOK 1 0,926449
SEK 1 0,830060
CHF 1 6,284835
GBP 1 9,536372
USD 1 5,726561
EUR 1 7,607164
PLN 1 1,817244
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
SNHO-R-A471,28225,05
HT-R-A299,13153,00
KORF-R-A278,30218,00
KOEI-R-A216,14717,00
ADRS-P-A148,38297,01
PTKM-R-A136,0336,00
INGR-R-A107,672,15
VPIK-R-A93,6385,00
BLJE-R-A82,5644,31
ERNT-R-A79,431.440,00
Više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Ordinacija Radmila

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;