HR | EN

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb | RA-VIT ZAGREB

Puškarićeva 32, 10250 Lučko

Osnovano:

.

Poslovanje: Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb, Proizvodnja i prodaja | - rashladnih vitrina - izložbenih vitrina - polica i pulteva za trgovine - mesnice, slastičarne, pekarne - ugostiteljske djelatnosti - pultevi u tipu vitrina - police za kruh - vitrine po narudžbi
Glavna djelatnost:

Oprema za dućane, ugostitelje, rashladne vitrine, police i pultevi za trgovine, mesnice, slastičarne, Zagreb

Tržište:

Puškarićeva 32, 10250 Lučko
SLIKE PROIZVODA I USLUGA I DJELATNOSTI Sirovine i prerađivačke djelatnosti
  • euroinx1.jpg
  • euroinx2
  • mrkopalj2
  • midax3.jpg
  • SANNIK D.O.O.2
  • mrkopalj4
  • POPIJAČ KOVINAR4.PNG
  • niveto2.jpg
  • REZ PROM D.O.O.14
  • ilic3.JPG
  • oreh4.jpg
  • POPIJAČ KOVINAR3.PNG
  • CVJETIĆ D.O.O.4
  • ivanic5.jpg
  • IM COMMERCE D.O.O.2
  • mrkopalj3
  • MILETIĆ4.jpg
  • ALPHACAN1.PNG
  • CVJETIĆ D.O.O.5
  • stipic1

Dina bi hitnu skupštinu Diokija, stečajna upraviteljica nemoćna

Dinin apel stečajnoj upraviteljici Diokija Mariji Vujčić Turkulin da stupi u akciju realizacije predstečajne nagodbe.

poslovni.hr ...više

Dio pravosuđa i financija 2015. Pejnović će preseliti u Vjesnik

Prodajom oko 1000 stanova DUUDI dogodine planira ubrati oko 25 milijuna eura.

poslovni.hr ...više

Boris Lalovac ipak uvodi porez na kapitalnu dobit

Povećanje neto plaća za većinu zaposlenih, ali i mirovina, trebalo bi se dogoditi već u prosincu.

poslovni.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 204

UTVRĐENA NA DAN: 23.10.2014.

VAL JED SREDNJI
AUD 1 5,322390
CAD 1 5,390875
CZK 1 0,276594
DKK 1 1,029681
HUF 100 2,494925
JPY 100 5,632459
NOK 1 0,920794
SEK 1 0,834121
CHF 1 6,355191
GBP 1 9,700029
USD 1 6,057441
EUR 1 7,666903
PLN 1 1,812250
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
ERNT-R-A1.061,141.400,00
LKPC-R-A805,37671,01
RIVP-R-A360,9019,75
ADRS-P-A178,63337,49
KOEI-R-A89,68730,00
KSST-R-A85,15494,09
EGB-S-LGD667,6067,60
HT-R-A66,75157,41
BLJE-R-A60,4339,60
PODR-R-A60,10309,01
...više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Ambulanta Bošnjak

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;