HR | EN

Fitness centar, kardio sprave, Zagreb | DŠR SPORT GM, vl. Gordana Kobrehel

Lopatinečka 3, 10000 Zagreb

Osnovano:

.

Poslovanje: Fitness centar, kardio sprave, Zagreb, Fitness centar | Kardio sprave | Sprave technogym |
Glavna djelatnost:

Fitness centar, kardio sprave, Zagreb

Tržište:

Lopatinečka 3, 10000 Zagreb
SLIKE PROIZVODA I USLUGA I DJELATNOSTI Zabava, sport i rekreacija
  • puhac8.jpg
  • VOJTEK12.jpg
  • DC KOSTRENA5.jpg
  • AEROKLUB SINJ1.jpg
  • puhac7.JPG
  • DC KOSTRENA4.jpg
  • balon3.jpg
  • SVETA ANA D.O.O.5
  • SVETA ANA D.O.O.1
  • balon5.jpg
  • DC KOSTRENA2.jpg
  • puhac2.jpg
  • VOJTEK11.jpg
  • VOJTEK1.jpg
  • DC KOSTRENA3.jpg
  • puhac4.JPG
  • VOJTEK3.jpg
  • semisu2.jpg
  • puhac5.jpg
  • VOJTEK8.jpg

U rujnu još milijun eura za potpore informatizaciji malih poduzetnika

Za financijsko razdoblje 2014.-2020. Ministarstvo planira natječaje za informatizaciju poduzetnika vrijedne 190 mil. kn.

poslovni.hr ...više

Mnogi će reći da nije vrijeme za izlazak iz riznice, no sve je drugo lošije rješenje

Želimo zaustaviti generiranje gubitaka, ma koliko nekima odgovaralo da se krpaju iz proračuna, kaže Varga.

poslovni.hr ...više

Izvoz hrane u EU veći za 45 posto, u Ceftu 11 posto

Tvrtke koje proizvode hranu godišnje ostvare 42 milijarde kuna prihoda, tvrtke iz strateških grana zajedno ostvare 36 milijardi kuna.

poslovni.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 144

UTVRĐENA NA DAN: 28.07.2014.

VAL JED SRED.
AUD 1 5,333728
CAD 1 5,249235
CZK 1 0,277473
DKK 1 1,022138
HUF 100 2,470859
JPY 100 5,568730
NOK 1 0,911101
SEK 1 0,832545
CHF 1 6,273244
GBP 1 9,633882
USD 1 5,671502
EUR 1 7,621364
PLN 1 1,838422
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
LPLH-R-A771,29173,00
SNHO-R-A750,45255,00
HT-R-A667,50150,49
PODR-R-A637,37303,01
KORF-R-A415,92221,00
ERNT-R-A359,951.397,00
ADPL-R-A333,18128,13
INA-R-A265,103.950,00
HMST-R-A209,00320,00
JMNC-R-A144,0072.001,00
Više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Ordinacija Popović

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;