HR | EN

Fitness centar, kardio sprave, Zagreb | DŠR SPORT GM, vl. Gordana Kobrehel

Lopatinečka 3, 10000 Zagreb

Osnovano:

.

Poslovanje: Fitness centar, kardio sprave, Zagreb, Fitness centar | Kardio sprave | Sprave technogym |
Glavna djelatnost:

Fitness centar, kardio sprave, Zagreb

Tržište:

Lopatinečka 3, 10000 Zagreb
SLIKE PROIZVODA I USLUGA I DJELATNOSTI Zabava, sport i rekreacija
  • balon3.jpg
  • DC KOSTRENA1.jpg
  • DC KOSTRENA2.jpg
  • luna8.jpg
  • luna6.jpg
  • AEROKLUB SINJ1.jpg
  • nicolas2.jpg
  • DC KOSTRENA3.jpg
  • DC KOSTRENA2.jpg
  • puhac1.JPG
  • SVETA ANA D.O.O.5
  • AEROKLUB SINJ2.jpg
  • DC KOSTRENA3.jpg
  • balon4.jpg
  • DC KOSTRENA5.jpg
  • DC KOSTRENA1.jpg
  • SVETA ANA D.O.O.2
  • luna3.jpg
  • DC KOSTRENA4.jpg
  • DC KOSTRENA5.jpg

Nema spasa ni u turizmu, BDP pao treći kvartal zaredom

Jedina komponenta BDP-a koja bi trebala ublažavati negativna kretanja jest izvoz roba i usluga, ali uz blaže stope rasta.

poslovni.hr ...više

Dragi naš tihi prijatelj Henry

Zarađuju mnogo novca, a nisu bogati. Riječ je o tihoj, novoj društvenoj klasi, u SAD-u brojnoj skupini koju je američki časopis Fortune još 2003. nazvao HENRY, što je skraćenica od High Earner, Not Rich Yet.

liderpress.hr ...više

Poduzetnici: Ovisnici o uzbuđenju ili radoholičari?

Dok svoju tvrtku uspješno postavjalju na noge, poduzetnici vrlo često svjesno zapostavljaju obitelj i privatni život. Redoviti obroci i fizičke aktivnosti, također im nisu visoko na listi prioriteta

liderpress.hr ...više

HRVATSKA NARODNA BANKA

TEČAJNA LISTA BROJ: 225

UTVRĐENA NA DAN: 21.11.2014.

VAL JED SREDNJI
AUD 1 5,361225
CAD 1 5,466662
CZK 1 0,277335
DKK 1 1,030866
HUF 100 2,520753
JPY 100 5,233943
NOK 1 0,912356
SEK 1 0,831923
CHF 1 6,381031
GBP 1 9,670885
USD 1 6,172094
EUR 1 7,671913
PLN 1 1,825168
...više
PO PROMETU TOP 10 TOP 10
RIVP-R-A676,6819,55
HT-R-A467,23156,70
EGB-S-SDXA154,3051,90
ATPL-R-A148,99343,11
EGB-S-SDXB104,4389,80
ERNT-R-A93,391.360,00
DDJH-R-A90,4145,09
EGB-S-SDXC86,9919,00
EGB-S-LNG567,506,90
SNHO-R-A62,19230,33
...više
POLICIJA192
VATROGASCI193
HITNA MEDICINSKA POMOC194
GORSKA SLUŽBA SPAŠAVANJA01 4821 049
DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE01 3650 011
OPCE INFORMACIJE18988
TOCNO VRIJEME18095
SLUŽBA BU?ENJA18100
TRENUTNE METEREOLOŠKE INFORMACIJE18166
HRVATSKI AUTOKLUB1987
ŽELJEZNICKI KOLODVOR060 333 444
AUTOBUSNI KOLODVOR060 313 333
...više
Lipa-Biro

Kontaktirajte nas preko društvenih mreža

AZUT Facebook AZUT Twitter AZUT CompanyWall
;